Osvědčený postup

1) Vaše požadavky, vaše představa – zadání
Pokud ještě nemáte připravený grafický návrh a potřebujete se rozhodnout jaký typ folií, barevnost je pro vás vhodná, požádejte o osobní schůzku a konzultaci. Na naše náklady přijedeme až k vám do firmy a na místě provedeme zaměření auta a projednáme vaše představy o grafice, barevnosti, použitých materiálech. A to vše bez ztráty času a nutnosti vyjíždět autem /týká se zákazníků z olomouckého regionu. Dle vašich představ vám zdarma poradíme a vybereme nejvhodnější technologie pro polep vašeho auta.

2) Kvalitní zaměření auta – správná kalkulace a výsledek
Do 48 hodin pro vás připravíme cenovou nabídku tak, abyste ji mohli porovnat s naší konkurencí.

3) Originální grafický návrh zajistí pozornost 
Kreativní, nepřehlédnutelná grafika vyvolává větší dopad. Neméně důležité je dodržovat zásady a pravidla pro mobilní reklamu. V případě, že máte připravenu vlastní grafiku, chcete dodržet vaše firemní logo, pak zašlete tyto podklady ve formátu *.pdf *.ai *.cdr nebo *.eps.

4) Použité materiály a technologie
Pokud vám konkurence nabídne levnější variantu, jejich nabídku s vámi znovu projdeme a pomůžeme vám vyhodnotit kvalitu navrhovaných materiálů a použité technologie.

5) Příprava auta
Vaše auto bezprostředně před příjezdem k polepu umyjte v mycí lince. Zásadně použijte program bez vosku. Pokud budete chtít, umyjeme auto za vás.

6) Zákazník má poslední slovo 
Před skončením aplikace reklamního polepu s vámi průběh aplikace zkontrolujeme a provedeme případné úpravy dle vašich připomínek.

7) Důležité upozornění před tím než vyjedete
Na závěr vám předáme manuál k používání a zajistíme zákonem požadované označení podléhající vyhlášce nutné k tomu, abyste mohli používat reklamní polepy s co nejdelší životností a bez ztráty kvality.

8) Archivace zakázek
Veškerá naše data, grafické návrhy a data pro výrobu archivujeme. Díky naší databázi nebude problém, když budete chtít po roce realizovat stejný polep na další auto. Také opravit jen část vašeho auta např. po autohavárii je snadná záležitost.